Jesteśmy rodziną weterynarzy – w zawodzie tym pracujemy od kilkudziesięciu lat i wciąż się rozwijamy. Przychodnia w Błędowie to miejsce, do którego każdy z Was może przyjść ze swoim pupilem – nasza oferta to zarówno podstawowe badania, profilaktyka, szczepienia, jak i zaawansowane leczenie (jak np. terapia komórkami macierzystymi).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z wieloma lekarzami weterynarii oraz nieustannemu szkoleniu i rozwojowi, nasz gabinet oferuje Państwu nie tylko profesjonalne usługi, ale taż podejście pełne serca i zaangażowania. Każdy pies i kot – niezależnie od rasy, wieku czy schorzeń, z którymi się zmaga – znajdzie u nas pomoc, zaś właściciel może mieć pewność, że jego przyjaciel jest w odpowiednich rękach.

Praktyki

Od wielu lat organizujemy praktyki zawodowe dla studentów weterynarii oraz uczniów techników weterynaryjnych. Młodzi adepci stawiają pod naszymi skrzydłami pierwsze kroki w trudnej sztuce medycyny weterynaryjnej, ale także rozwijają się, nabierają pewności siebie i przede wszystkim – otrzymują wiedzę, o którą ciężko gdzieindziej (nie wielu jest bowiem lekarzy weterynarii, którzy pomagają dzikim zwierzętom 😊)

Praktykanci są u nas zawsze mile widziani. Dysponujemy miejscem, w którym możecie przenocować (wiemy, że bez własnego samochodu dojazd do nas nie jest…najlepszy 😉) oraz przychodnią, w której będziecie mogli przyjmować z nami pacjentów. Dzięki prowadzonemu przez Fundacje schronisku, poznacie od podszewki pracę ze wszystkimi rodzajami pacjentów – młodymi, geriatrycznymi, lękliwymi, rannymi, powypadkowymi, ze zwyrodnieniami czy złamaniami, ale także będącymi ofiarami ludzkiego postępowania. Ośrodek rehabilitacji zwierząt dzikich da Wam szansę pracy z wyjątkowym rodzajem podopiecznych.

Przyjmujemy uczniów zarówno początkujących, jak i mających pierwsze kroki w zawodzie za sobą. Zawsze chętnie dzielimy się swoją wiedzą, dajemy szansę rozwoju i uwrażliwiamy na krzywdę pacjenta – to bowiem dobro zwierząt jest w Błędowie najważniejsze.

Na praktykach u nas możecie więc spodziewać się pomocy w nauce podstawowych zabiegów, ogromnej dawki wiedzy, ale też – a może przede wszystkim – ciężkiej pracy. Nie zabraknie kłów, pazurów, zmęczenia, ale też ogromnej satysfakcji i niepowtarzalnych doświadczeń. Oraz sprzątania. Duuużych ilości sprzątania 😉